czy to uszczelka pod głowicą?

czy to uszczelka pod głowicą?

Postprzez bartek » 2018-11-13, 12:24

Witam, mam następujący problem w audi 1,8 benzyna-gaz silnik ADR ostatnio wyrzuciło mi cały płyn chłodniczy przez zbiorniczek,dodam ze wyrzucony płyn był brudny. wymieniłem termostat i po zalaniu nowym płynem nie działa ogrzewanie i nie przełącza na gaz a płyn zostaje wyrzucony przez zbiorniczek, po całkowitym wyjęciu termostatu auto nie wyrzuca płynu ale nadal nie ma ogrzewania i nie włącza na gaz- korek też wymieniony, po uruchomieniu na postoju po dłuższym czasie temperatura dochodzi do 100 st. Po ściągnięciu węza zasilającego nagrzewnicę i mikser od gazu płyn prawie wcale nie leci. POMOCY.
bartek
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2016-02-16, 20:44
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AFN 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1998
Imię: roman

Re: czy to uszczelka pod głowicą?

Postprzez carolek90 » 2019-02-05, 17:00

Sorki, że odkopuje wątek, ale problem u mnie występuje niemalże ten sam i niestety obawiam się, że to UPG. Jeśli byłoby coś z termostatem po jego wymianie powinno wszystko śmigać, a w Twoim przypadku coś ewidentnie jest nie tak (u mnie tak samo wymiana termostatu nie pomogła). Sprawdzałem już to cenowo nie wychodzi wszystko najgorzej, ale ta robota... Mam pytanie jeszcze, czy przed wymianą termostatu ogrzewanie działało prawidłowo?
Avatar użytkownika
carolek90
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2014-04-14, 11:15
Model: A6 C4
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AHU 90KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Michał

Re: czy to uszczelka pod głowicą?

Postprzez bartek » 2019-02-05, 19:37

Wszystko działo, ogrzewanie oraz przełączanie na gaz, dodam że nie miałem wyboru i jeździłem autem po wyjęciu termostatu trzymał temperaturę 90 st. dalej nie było ogrzewania i LPG po czasie pojawił się olej w zbiorniczku wyrównawczym-zaryzykowałem i kupiłem drugi silnik za 700zl.
bartek
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2016-02-16, 20:44
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AFN 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1998
Imię: roman


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości